Firma :

Kapsam :

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ KONYA

8.000,00 m³/h ‘lik RMS-B ve RMS-C basınç düşürme ve ölçüm istasyonu temini ve montajı, RMS-B giriş hattı ve bağlantısının Hot-Tap yöntemi ile yapılması, RMS-B çıkış hattı mevcut kampüs şebekesine bağlantılarının yapılması, 6 adet buhar kazanı paslanmaz baca yapımı, ısı merkezi doğalgaz hatlarının yapımı.

Firma :

Kapsam :

SOMA BELEDİYESİ SOMA / MANİSA

Şehir bölgesel ısıtması kapsamında ısı santrali ile şehir merkezi arasında 4” – 20” çaplarında 6.900 mt ön izolasyonlu çelik boru montajı yapılması.

Firma :

Kapsam :

SAKARYA 3. OSB SÖĞÜTLÜ / SAKARYA

8.100 mt Orta Basınç Çelik Dağıtım Hattı , 9200 mt PE Dağıtım Hattı , 750 mt Servis Hattı İnşaatı ve 1 Adet 30.000 m3/h MS ile 4 adet 5.000 m3/h Bölge Regülatörü Temin ve Montajının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

SLİ MÜESESE MÜDÜRLÜĞÜ KÜTAHYA

4 Adet Sıcak Su Kazanı , 4 Adet Doğalgaz Brulörü Teminleri , Montajları ile Kazan dairesi Mekanik ve Doğalgaz Tesisatlarının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

SERHAT AMBALAJ A.Ş.

1 Adet RMS - C Temini ve Montajı , Buhar Kazanları Doğalgaz Tesisatlarının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

STANDART PROFİL OTO SAN. A.Ş. ( SP 1 ) DÜZCE - BOLU

1 adet Çift Hatlı II. Kademe Basınç Düşürme İstasyonu Temini ve Montajı , 3 Adet Doğalgaz Brulörü Temin ve Montajı , İşletme İçi Doğalgaz Boru Hatları ve Cihaz Bağlantılarının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

STANDART PROFİL OTO SAN. A.Ş. ( SP 2 ) DÜZCE - BOLU

1 Adet Çift Hatlı II. Kademe Basınç Düşürme İstasyonu Temini ve Montajı , 6 Adet Doğalgaz Floklama ve Şok Fırınlarının Doğalgaz Hatlarının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

SİRENA MARİNE DENİZCİLİK SAN. ve TİC. A.Ş. ORHANGAZİ / BURSA

1 Adet Tek Hatlı II. Kademe Basınç Düşürme İstasyonu Temini ve Montajı , Bina İçi Doğalgaz Hatlarının Yapılması ve 1 Adet Yoğuşmalı Kazan ve Boyler Temin ve Montajlarının Yapılması.

Firma :

Kapsam :

STANDART PROFİL EGE OTOMATİV A.Ş. MANİSA

1.000,00 m³/h ‘lik RMS - C , 2 adet II. kademe basınç düşürme istasyonu temini ve montajı , 1 adet tünel fırın ,10 adet mutfak cihazı , 22 adet radyantın doğalgaz hatlarının yapımı ve 22 adet radyant ısıtıcı temini ve montajı.

Firma :

Kapsam :

STANDART PROFİL OTOMOTİV SAN. ve TİC A.Ş. DÜZCE

2 adet fırının basınç düşürme istasyonu montajı ve fırınların doğalgaz hatlarının yapımı.